Rreth Sankeytech

Një kompani lider dhe prodhues i kontrolluesit inverter pa furçë AC DC
GUANGDONG SHUNDE SANKEY ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.LTD është themeluar që nga viti 2017, e çertifikuar nga ISO9001:2015 dhe ICS, e cila është një kompani elektronike teknike që fokusohet në R&D, prodhimin dhe shitjet e inverterit DC pa furçë, kontrollues mbulues dhe fabrikash 70 më shumë. se 100 punonjës.Produktet tona kryesore janë kontrolluesi i inverterit të ventilatorit DC me tension të lartë PCBA, kontrolluesi i inverterit të ventilatorit tavan me tension të ulët, kontrolluesi inverter i ventilatorit në këmbë dhe i biznesit, drejtuesi i frekuencës së ndryshueshme të motorit EC, drejtuesi i pompës së ujit pa furçë DC, ventilatori i tavanit AC/DC PCBA dhe të tjera DC kontrollues i serisë pa furça.?Aktualisht, ne kemi grupin e plotë të skemave për dy produkte kryesore - kontrolluesin e motorit AC dhe kontrolluesin e drejtimit të frekuencës së ndryshueshme DC. 
0 +
Metra katrorë
0 +
Punonjësit
0 +
Që kur

Shikimi i fabrikës VR

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!

Të gjitha llojet e kontrolluesit inverter

Mirë se vini në kompaninë tonë, 
Aty ku inovacioni takohet me ekselencën.
Shkathtësia është forca jonë.Ne operojmë në fusha të ndryshme aplikimi, duke ofruar produkte të personalizuara për të përmbushur nevojat unike të klientëve tanë.Pavarësisht nëse është një veçori, dizajn ose funksionalitet specifik, ne kemi fleksibilitetin për të krijuar produktet që ju parashikoni.

Pse mund t'i besohet Sankeytech?

Teknologjia Sankey Electronics shquhet me aftësitë gjithëpërfshirëse të kërkimit dhe zhvillimit të brendshëm që përfshin harduerin dhe softuerin.Ne shkëlqejmë në zhvillimin e teknologjive dhe aplikacioneve të fundit, veçanërisht në fushat e drejtimit dhe kontrollit të motorëve me frekuencë të ndryshueshme pa furça DC.Ekspertiza jonë shtrihet në industri të tilla si elektronika e konsumit, teknologjia inteligjente IoT dhe kontrollet e altoparlantëve të drejtuar nga AI.

Me fokus në inovacionin autonome, ne u ofrojmë klientëve algoritme teorike, softuer dhe pajisje kompjuterike, kontrolle operacionale, zgjidhje të plota të sistemit dhe pajisje softuerike analitike.Angazhimi ynë për të ofruar shërbime dhe produkte teknike të nivelit të lartë është i dukshëm në zgjidhjet tona që çojnë në teknologji, cilësi dhe konkurrencë të kostos.Në krye të avancimeve të motorëve me rrymë të drejtpërdrejtë dhe pa furça, ne u ofrojmë klientëve tanë zgjidhje konkurruese dhe pioniere.
1
2
3

Shërbim dizajni konkurrues për markat globale

Shërbimi i Para-Shitjes
Sipas nevojave të çdo klienti, ekipi ynë ofron zgjidhje personale të personalizuara për të përmbushur kërkesat e veçanta të klientëve.
Shërbimi i shitjes
Duke prodhuar vetë, ne marrim kontrollin rigoroz të cilësisë. Për t'i mësuar klientët se si ta përdorin produktin tonë me durim, në mënyrë që klientët të dinë mënyrën më të mirë për të përdorur produktin, duke përmirësuar kënaqësinë e klientit.
Shërbimi pas shitjes
Ofroni shërbime konsulence 24-orëshe në internet për të zgjidhur problemet, sigurohuni që klientët të përdorin produktin pa probleme.

Për të krijuar një biznes të ndërsjellë të begatë së bashku

Lajme

微信图片_20240318110047_3951_2222.jpg

Pas kthimit në punë nga festa e Vitit të Ri Kinez, kompania jonë synon ta nisë vitin e ri me entuziazëm dhe pozitivitet.Në përputhje me traditën kineze, ne kemi vendosur të frymëzojmë punonjësit tanë duke shpërndarë fishekzjarre dhe zarfe të kuq.Ky gjest simbolizon dëshirën tonë

19 mars 2024
微信图片_20240318105000_3902_2195_3433_1931.jpg

Në Sankey Company, ne besojmë në nxitjen e një ndjenje të fortë miqësie dhe shpirti ekipor midis punonjësve tanë.Kjo është arsyeja pse çdo vit, ne organizojmë udhëtime në të gjithë kompaninë në destinacione të ndryshme, duke lejuar anëtarët e ekipit tonë të lidhen jashtë vendit të punës dhe të përjetojnë kultura të reja së bashku.

18 mars 2024
Kati i 3-të dhe Kati i 4-të, Ndërtesa e Fabrikës, Rruga Nr.3 Chengcai, Komuniteti Dayan, Rruga Leliu, Distrikti Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, Kinë
+86-156-0280-9087
+86-132-5036-6041
Sankeytech Co, Ltd është themeluar që nga viti 2017, e certifikuar nga ISO9001:2015 dhe ICS, e cila është një kompani elektronike teknike që fokusohet në R&D, prodhimin dhe shitjet e kontrolluesit të inverterit pa furça DC.

Lidhjet e Shpejta

Kategoria e produktit

Gazete
Merrni përditësimet dhe ofertat më të fundit.
E drejta e autorit © 2024 Sankeytech Co, Ltd.Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes .|Mbeshtetur nga leadong.com